0
سنگبری معنوی
تولید کننده وصادر کننده برتر سنگ گرانیت مروارید مشهد

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه سنگبری معنوی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سنگبری معنوی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سنگبری معنوی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه سنگبری معنوی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سنگبری معنوی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه سنگبری معنوی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سنگبری معنوی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه سنگبری معنوی اقدام کند.
همچنین از آنجا که سنگبری معنوی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سنگبری معنوی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سنگبری معنوی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سنگبری معنوی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سنگبری معنوی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سنگبری معنوی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سنگبری معنوی ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سنگبری معنوی جزئی از اموال سنگبری معنوی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سنگبری معنوی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سنگبری معنوی محفوظ می‏‌دارد.
کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سنگبری معنوی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سنگبری معنوی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سنگبری معنوی ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سنگبری معنوی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سنگبری معنوی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سنگبری معنوی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- سنگبری معنوی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت سنگبری معنوی ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سنگبری معنوی محفوظ است. سنگبری معنوی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت سنگبری معنوی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
- امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل
سنگبری معنوی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش سنگبری معنوی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش سنگبری معنوی ارسال شود.

نکات مهم در هنگام تحویل بار

 • در هنگام تحویل کالا ارائه ی مدارک شناسایی از سوی تحویل گیرنده الزامی است.
 • خریدار موظف است قبل از تخلیه بار، متراژ سنگ ارسالی را در ماشین حمل و نقل اندازه گیری نموده و با سفارش خود مطابقت دهد. اندازه گیری دقیق متراژ سنگ در داخل ماشین سنگ امکان پذیر می باشد.
 • خریدار موظف است قبل از تخلیه بار ارسالی، مشخصات کالای سفارش داده شده خود را با کالای تحویل شده مطابقت داده و در صورت مغایرت سریعا به سنگبری معنوی اطلاع دهد تا اقدامات لازم برای اتخاذ تصمیم صورت پذیرد. این مشخصات شامل متراژ کالای سفارش داده شده، نوع کالا و سلامت آن می باشد.
 • در صورتی که خریدار بعد از تایید رسید کالا و تخلیه، متوجه مغایرت نوع کالای ارسال شده با کالای سفارش داده شده بشود، مسئولیت حفظ سلامت و متراژ آن بر عهده شخص خریدار می باشد و تا انجام اقدامات لازم نزد وی به صورت امانت می باشد.
 • در صورتی که خریدار بعد از تایید رسید کالا و تخلیه، متوجه مغایرت متراژ کالای سفارشی با کالای تحویلی شود، سنگبری معنوی هیچگونه مسئولیتی در قبال این مسئله نخواهد داشت. در صورت مغایرت متراژ، باید قبل از تخلیه آن به سنگبری معنوی اطلاع داده شود تا اقدامات لازم انجام گیرد.
 • در صورتی که خریدار قبل یا هنگام تخلیه بار متوجه عدم سلامت کالا شود، مسئولیت آن به عهده شرکت حمل و نقل می باشد زیرا سنگبری معنوی، محصولات مورد سفارش را با صحت کامل به شرکت حمل و نقل تحویل داده و رسید آن را دریافت می کند. همچنین بار ارسال شده شامل بیمه می باشد و در صورت ایجاد هرگونه مشکل در حمل و نقل، کارشناسان شرکت بیمه بررسی های لازم را انجام داده و در صورت تشخیص، خسارت مربوطه را پرداخت می نمایند. سنگبری معنوی خود را موظف به پیگیری های مربوطه جهت تسریع امور می داند.
 • در صورتیکه خریدار قبل یا هنگام تخلیه بار متوجه عدم سلامت بار شود، می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نماید تا شرکت حمل و نقل در اسرع وقت به بررسی و اعلام نتیجه بپردازد. خریدار همچنین می تواند جهت هماهنگی این مسئله را به صورت تلفنی به سنگبری معنوی گزارش دهد تا کارشناسان سنگبری معنوی جهت تسریع امور اقدام نمایند.
 • درصورت برگشت کالا با هماهنگی سنگبری معنوی، تیم بازرسی فنی سنگبری معنوی موظف است در اسرع وقت سفارش خریدار را مجددا ارسال نماید

نکات مهم در هنگام تخلیه بار

 • متخصصان سنگبری معنوی از اولین مراحل تولید تا مراحل نهایی بارگیری بر رعایت استانداردهای تخصصی سنگ نظارت می کنند. استاندارد هایی از قبیل برش، ساب، سلامت و گونیا بودن سنگ، بسته بندی و بارگیری که رعایت آن ها موجب می شود تا محصول سفارش داده شده شما با بهترین کیفیت ممکن به مقصد مورد نظرتان برسد. با این حال، کنترل کیفیت مستمر ما هنگامی به ثمر خواهد رسید که در هنگام تخلیه بار نیز نکات مربوط به تخلیه مناسب، توسط خریدار رعایت شود.
 • توجه داشته باشید که سنگ، محصولی شکستنی است و در تمام مراحل از تخلیه تا به کارگیری باید احتیاط را سرمشق کار خود قرار دهید. در این قسمت استانداردهایی را برای تخلیه بار ذکر خواهیم کرد که با رعایت آن ها می توان به بهترین نتیجه رسید.
 • قبل از تخلیه، مکان مورد نظر را با دقت انتخاب کنید تا در مراحل استفاده از سنگ کمترین جا به جایی را داشته باشید.
 • سطحی که سنگ یا پالت را بر روی آن قرار می دهید باید عاری از هرگونه مواد روغنی، رنگی و یا شیمیایی آسیب زننده باشد.
 • سعی کنید سنگ را در یک فضای مسقف تخلیه کنید تا شرایط جوی باعث آسیب آن نشود.
 • در هنگام تخلیه بار توجه کنید سطحی که سنگ یا پالت را بر روی آن تخلیه می کنید مسطح و غیر سخت باشد. حتی المقدور سطح را با چند لایه مقوا، فوم، لاستیک یا چوب مسطح بپوشانید.
 • هنگام تخلیه سنگ های طولی بارگیری شده بدون بسته بندی، سنگ را بر روی لبه یا سطح ماشین حمل و نقل نکشید بلکه با جدا کردن آن از سطح ماشین، آن را به محل مورد نظر انتقال دهید. دقت کنید در هیچیک از مراحل تخلیه، سنگ نباید با بدنه ماشین حمل و نقل تماس داشته باشد.
 • می توانید لبه ی خارجی ماشین تخلیه را به وسیله چوب، لاستیک و یا فوم بپوشانید تا در هنگام خروج از ماشین به سنگ آسیبی نرسد و سرعت تخلیه افزایش یابد.
 • توصیه می شود برای تخلیه پالت های سنگ ارسال شده از جرثقیل استفاده نمایید.
 • پالت ها را به نحوی از ماشین تخلیه کنید که ضربه یا فشار به سنگ داخل آن وارد نشود.
 • برای خارج کردن محتویات پالت، هر سنگ را به صورت جداگانه و با احتیاط خارج کنید و دقت کنید تا ضربه ای به آن وارد نشود.
 • سنگ های طولی را پس از تخلیه به صورت افقی با زاویه ۱۵ تا ۳۰ درجه به تکیه گاهی مناسب مانند دیوار، قرار دهید. زاویه قرار دادن سنگ بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که جهت فشار به سنگ به صورت عمود به زمین باشد تا به سنگ های زیرین فشاری وارد نشود.
 • دقت کنید در صورتی که سنگ ها را روی هم قرار می دهید، جهت ساب داده شده سنگ ها باید رو به روی هم قرار گیرد. همچنین جسم اضافی یا نخاله ای نباید بین سنگ ها باشد.

محتوا
سنگبری معنوی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است سنگبری معنوی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط سنگبری معنوی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت سنگبری معنوی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سنگبری معنوی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در سنگبری معنوی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، سنگبری معنوی نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، سنگبری معنوی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نمایندگی
سنگبری معنوی در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سنگبری معنوی اطلاع دهید.

قوه قهریه
سنگبری معنوی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.