0
سنگبری معنوی
تولید کننده وصادر کننده برتر سنگ گرانیت مروارید مشهد
سنگ کف پذیرایی

در مطلب انواع سنگ ساختمانی مناسب برای کف انواع سنگ هایی را که می توان برای کف ساختمان و پذیرایی استفاده کرد را توضیح دادیم. به همین دلیل قصد داریم که در این مقاله می خواهیم بگوییم که "چرا باید برای کف ساختمان خود از سنگ گرانیت استفاده کنید" پس با ما همراه باشید، چون ایده های دیدنی و جذاب زیادی برای شما خواهیم داشت.

گرانیت رنگ روشن کف پذیرایی

چرا باید برای کف پذیرایی خود از گرانیت استفاده کنید؟

شما قبل از خرید هر سنگی برای کف پذیرایی خود باید از خودتان بپرسید: "من نیاز به چه خصوصیاتی دارم و چه ویژگی های در سنگ کف پذیرایی برای من مناسب است؟"
به نظر کارشناسان با تجربه ما در سنگبری معنوی شما به سنگی نیاز دارید که اول از همه زیبا باشد، محکم و با دوام باشد تا با یک بار هزینه کردن پاسخگوی نیاز های شما باشد، زیبایی طبیعی داشته باشد، شیک و با کلاس باشد، مانع هدر رفتن انژی شود و در پایان جذاب، براق و خیره کننده باشد.

  از طرفی استفاده از سنگ گرانیت به عنوان پوشش کف پذیرایی محیطی گرم را به شما می دهد و از آنجا که سنگ گرانیت یک سنگ طبیعی است، با طبیعت سازگاری کامل دارد. استفاده از کفپوش سنگ گرانیت باعث دور کردن عوامل حساسیت زا از شما می شود، چرا که این سنگ ها بسیار محکم و سخت هستند و هیچ منفذی به داخل آنها و جود ندارند و همین موضوع باعث می شود که حساسیت هایی که اعضای خانواده به آن مبتلا می شوند تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.

گرانیت تیره کف پذیرایی

تنوع بالای گرانیت برای رنگ بندی کف پذیرایی

ما سعی کرده ایم که در تمامی عکس های موجود در این مطلب جلوه ی خاص و جذاب جدیدی از استفاده از سنگ گرانیت در کف پذیرایی به شما نشان دهیم. چرا که یکی از عوامل مهم در طراحی پذیرایی رنگ کف پوش شماست، چون که استفاده از رنگ در فضای مناسب می تواند تاثیر درستی بر روی اعصاب و روان شما داشته باشد و به واسطه ی آن شما در خانه ی خود احساس بهتری داشته باشید. همچنین قوانین نانوشته ولی منطقی وجود دارد که اگر پذیرایی شما مساحت کمی دارد، شما نمی توانید از رنگ های تیره استفاده کنید چون فضای پذیرایی شما دلگیر و ناراحت کننده می شود و اگر پذیرایی شما بزرگ باشد شما آزادی بیشتری برای انتخاب رنگ دارید.
شاید هم شما از آن دسته افرادی باشید که می خواهند همه ی قوانین را بشکنند و در انتخاب طرح و رنگ از هیچ قانونی پیروی نکنند و قوانین را خودشان از نو بنویسند.
مهم نیست جزء کدام دسته باشید، سنگ های گرانیت با تنوع بسیار بالایی که در طرح و رنگ دارند می توانند از پس همه ی سلیقه ها بر بیایند!
به عنوان مثال شما می توانید سنگ گرانیت مروارید مشهد و انواع سنگ گرانیت را مطالع کنید.

گرانیت کف سه بعدی

ابعاد سنگ گرانیت کف پذیرایی باید چقدر باشد. 

این که ابعاد سنگ فرش های گرانیتی کف پذیرایی چقدر باشد، ارتباط مستقیمی با مساحت پذیرایی شما دارد. یعنی هر چقدر مساحت پذیرایی شما بیشتر باشد، ابعاد کفپوش هایی که استفاده می کنید بیشتر است و بالعکس؛ هرچه مساحت پذیرایی شما کم باشد، ابعاد سنگ هایی که استفاده می کنید کمتر خواهد بود.
به همین دلیل است که سنگ گرانیت مخصوص کفپوش را در ابعاد 30*30 ، 40*40 ، 60*60 ، 80*80 و 100*100 می سازند. از طرفی یکی دیگر از مزایای استفاده از سنگ گرانیت با ابعاد کوچک در فضا های کوچک این است که قدرت مانور بیشتری برای شیب بندی و اجرای طرح های مختلف خواهید داشت.

ابعاد سنگ گرانیت کف پذیرایی